ID: #793

Polir Me Dyll Metalik Fg2635

5,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pastron dhe rikthen në mënyrë të sigurtë shkëlqimin të gjitha sipërfaqet e brendshme.Përmban agjentë bllokues të diellit për të ruajtur pamjen origjinale.Shkak i përshtatshëm që nuk do të lërë pas një pamje apo ndjesi të yndyrshme.

Formula e përmirësuar e pastrimit më të thellë.

Pastroni shpejt dhe me siguri plastika e brendshme, vinyl, lëkurë, gome, metal, madje edhe LCD dhe ekranet e navigimit

Për prekje të shpejta.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni