ID: #8058

Polir Me Dyll Metalic + Ptfe 500ml 52653

8,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky dyll dhe lustrim 2-në-1 i makinës është projektuar posaçërisht për të përmirësuar dhe qartësuar përfundimet e bojës metalike për të rikthyer pamjen origjinale të ekspozitës së makinës suaj.I mbushur me agjentë lustrim shumë të imët dhe kiminë tonë ekskluzive fluoropolimere, Dylli Metalik + PTFE fshin linjat e imta dhe rrotullohet dhe lë pas një shtresë dylli të shkëlqyeshëm, hidrofobik për qëndrueshmëri dhe shkëlqim maksimal.Formula jonë e lehtë, ndezje-fikje vazhdon pa vija dhe njolla dhe ju kursen kohë dhe përpjekje për të mirëmbajtur automjetin tuaj duke arritur ende një shkëlqim të përsosur.Makina juaj do të shkëlqejë në dritat e rrugëve vetëm me një përdorim të këtij dylli të jashtëzakonshëm makine.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni