ID: #5846

Polir Metali 300ml 52810

8,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky lustër i fuqishëm prej alumini, bronzi, bakri dhe kromi do të pastrojë ndryshkun nga çdo lloj metali në veturën tuaj, nga rrotat deri te gypat e fundit.Jo vetëm që kjo formulë novatore thyen lehtësisht ndryshkun, pluhurin e frenimit dhe njollat ​​e forta të karbonit; ai përmban gjithashtu frenues të veçantë korrozioni që parandalojnë dëmtimin e mëtejshëm të përfundimeve të sapo restauruara.Nuk ka mënyrë më të mirë për të pastruar thellë dhe për të rikthyer rrotat e konsumuara të kromit dhe theksin në një shkëlqim si pasqyrë sesa ky riparim i ndryshkut të makinës gjithëpërfshirëse!

Ju madje mund ta përdorni këtë përbërje lustrimi të makinave për të zbukuruar pajisje metalike në shtëpinë tuaj që janë të konsumuara dhe të oksiduara, të tilla si lavamani i kuzhinës ose banjës, duke e bërë jetën tuaj më të lehtë si brenda ashtu edhe jashtë rrugës.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

TURTLE WAX

Ju gjithashtu mund të pëlqeni