ID: #12552

Mbrojtese E Dyerve Transparente 02027

11,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mburojë, film ngjitës mbrojtës x-fortë – I pastër. Parandaloni gërvishtjet dhe gërvishtjet në sipërfaqet e lyera.Mund të jetë i lakuar dhe termoformuar për t’u përshtatur me sipërfaqen. Lehtë për t’u aplikuar.Specifike për përdorim si:

Mbrojtës i pragut të derës.

Mbrojtës parakolp.

Trupi roje

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

BODY KIT

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni