ID: #9576

Mbajtes Tel Me Vakum Flex 72546

18,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Strukturë plotësisht e rregullueshme me mbështetje të brendshme të gomuar.

Hyrja/dalja e lehtë dhe e shpejtë.E përputhshme me telefonat nga 120 deri në 170 mm lartësi.Kupë thithëse ngjitëse për një kapje më të sigurt në të gjitha llojet e xhamit të përparmë dhe pultit.Nuk pengon aux dhe portën e karikimit.Gërpat e organizatorit të kabllove në pjesën e pasme të mbajtëses.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni