ID: #641

Mbajtes Telefoni 65453

3,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dyshek Uni-Mat, me shumë qëllime kundër rrëshqitjes – 185×95 mm.I përshtatshëm për të mbajtur monedha, çelësa, celularë, cigare…Mbajtës i dorës së telefonit.Asnjë njollë, pa ngjitës, pa ngjitës.Lahet.

Informacion shtesë

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni