ID: #10381

Laps Riparues Grithjesh 74099

5,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Stilolaps për heqjen e gërvishtjeve – E qartë

Ideale për korrigjimin e gërvishtjeve të vogla sipërfaqësore në trupin e makinave, motoçikletave, kampeve dhe helmetave.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

AUTO DETAILING

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni