ID: #8653

Lampa H8B 12V 35W 64242 Osram

15,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

H8B Osram Original Line 64242 35W 12V PGJY19-1 FS1 – OSRAM ofron një gamë të gjerë produktesh kuti llambash rezervë për makina. Për të pasur gjithmonë në dorë llambat e duhura rezervë, çdo kuti ofron një grup të plotë llambash zëvendësuese me cilësi të provuar OEM. Llambat mund të identifikohen lehtësisht nëpërmjet etiketimit të qartë dhe udhëzimeve të ilustruara për përdorim. Kutitë rezervë të llambave kanë formë shumë ergonomike, kështu që H8B Osram Original Line 64242 35W 12V PGJY19-1 FS1 janë gjithmonë gati për t’ju mbajtur të sigurt në udhëtimin tuaj!

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni