ID: #558

Lampa Gar H1 Xenon 12V 55W 64150Cbn-Hcb Osram

16,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Drita ekstra e bardhë me deri në 5000 K

Zbuloni COOL BLUE INTENSE – llamba halogjene të teknologjisë së lartë, pothuajse në ligën e llambave LED. Me dritën e saj të bardhë ekstra të fuqishme dhe të ndritshme deri në 5000 Kelvin, rrezja e ftohtë e së cilës e bën atë të duket shumë si një llambë LED, ajo u jep adhuruesve të vërtetë të dizajnit vlerën e parave të tyre. Llamba e automobilave siguron gjithashtu një dritë me kontrast të lartë të ngjashëm me dritën e ditës, gjë që e bën më të lehtë për sytë sesa dritën nga llambat standarde. Në krahasim me kërkesat minimale të ECE, diapazoni OSRAM COOL BLUE INTENSE është deri në 100% më shumë shkëlqim! Dizajni modern me kapak argjendi (H4/H7/H8/H11/HB4) është ideal për përdorim në fenerët me xham të pastër. Kjo i jep makinës suaj një pamje elegante.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni