ID: #13264

Mbrojtes I Dyerve Clear 2x65cm 20660

3,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Shirit dere, mbrojtëse ngjitëse të dyerve – 2 x 65 cm – E qartë. Mund të pritet dhe lakuar për t’iu përshtatur lakimit të derës.Ngjitës cilësor për përshtatje të përsosur në temperatura të ngrohta dhe të ftohta.Ata mbrojnë karrocerinë dhe bojërat nga kontaktet e vogla aksidentale të derës ndaj garazhit, automjeteve të parkuara ose pengesave të tjera.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

BODY KIT

Ju gjithashtu mund të pëlqeni