ID: #771

Polir Carnauba Lw-811

4,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Një gamë e plotë e produkteve premium të paraqitjes së makinave që plotësojnë të gjitha nevojat e pastrimit të lustrimit të automobilave dhe të ambientit. Një spektër i gjerë që ofron produkte me performancë të lartë për klientët me një fokus kryesor në cilësinë dhe të qenit miqësor ndaj përdoruesit.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni