ID: #14853

Arome X I Thjesht Elegance Bardhe Xv12A

0,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Prekje e butë e buqetës së luleve, erëz me agrume dhe prekje aromatike.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni