ID: #11238

Arome Gel Bubble Gum Gck10

3,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Është projektuar për të evokuar karakterin e ëmbël dhe me shije frutash të çamçakëzit ikonik Bubble Gum. Një frymë e kësaj arome të veçantë do t’ju kthejë në kujtimet e dashura të fëmijërisë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni