ID: #2107

Fshirese Metal 53Cm Wb-405C-21-Lm

3,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Projektuar për t’iu përshtatur pothuajse çdo makine.Lehtë për t’u instaluar.Me reduktim të turbullimit për dukshmëri të mprehtë gjatë natës.100% gome siguron fshirje perfekte.E disponueshme në paketim të vetëm dhe të dyfishtë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

FSHIRESE XHAMI PARA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni