ID: #2623

Fshirese Gome Touran 28-28 Wb-304-Lm ^

9,10
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Projektuar për t’iu përshtatur pothuajse çdo makine.Lehtë për t’u instaluar.Me reduktim të turbullimit për dukshmëri të mprehtë gjatë natës.100% gome siguron fshirje perfekte.E disponueshme në paketim të vetëm dhe të dyfishtë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

FSHIRESE XHAMI PARA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni