ID: #19119

Tester Baterie Pro 12-24v Obag900

349,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Zhvilluar nga profesionistë – Krijuar për profesionistë

Analizuesi i baterive OSRAM BATTERYtest PRO mund të kryejë një test të plotë funksional të baterisë dhe sistemeve elektrike në automjetet 12V dhe 24V si motoçikletat, makinat dhe kamionët. Duke kontrolluar baterinë, alternatorin, motorin dhe tokëzimin, ai gjithashtu ofron një pasqyrë gjithëpërfshirëse të gjendjes së motorit dhe sistemit të karikimit të një automjeti. Rezultatet mund të printohen nëpërmjet printerit termik të integruar ose të transferohen në një kompjuter nëpërmjet një karte SD. Përveç kësaj, OSRAM ofron një garanci 2-vjeçare* për këtë produkt.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

SIGURIA & EMERGJENCA