ID: #1156

Shtroje Tepih Vw Touareg 07-10 23175 Lampa ^

32,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Komplet tapetesh makine të përshtatura – të përputhshme për Volkswagen Touareg (02/07>04/10). Tapet specifik për automobila.

100% polipropilen, finiturë prej pelushi.

Mbështetje me shkumë xhel shkumë e papërshkueshme nga uji dhe kundër rrëshqitjes

Furnizohet me sisteme montimi që të përputhen me pikat fikse origjinale nëse automjeti është i pajisur

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

SHTROJE TEPIH

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni