ID: #1135

Shtroje Tepih Mercedes B-class W246 11- Mer60 Gla 14- Mer66 23200 ^

35,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Komplet tapetesh makine të përshtatura – i pajtueshëm për Mercedes CLA 4p (02/13>04/19) – Mercedes CLA Shooting Brake (03/13>07/19) – Mercedes Classe A 5p (10/12>05/18) – Mercedes Klasa B (10/11>01/19) – Mercedes GLA (03/14>03/20).Qilim specifik automobilistik.100% polipropilen, finiturë prej pelushi.Mbështetje me shkumë xhel shkumë e papërshkueshme nga uji dhe kundër rrëshqitjes.Furnizohet me sisteme montimi që të përputhen me pikat fikse origjinale nëse automjeti është i pajisur.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

SHTROJE TEPIH

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni