ID: #17777

Starter Baterie 9000mah Lithium 12v To 4l Obsl260 Osram

92,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Starter litiumi me karikim të shpejtë 9000 mAh

Ndizni automjetin tuaj në afërsisht 60 sekonda dhe rikarikoni pajisjen dhe pajisjet e tjera celulare në asnjë kohë falë funksionit të karikimit të shpejtë. BATTERYstart 260 është projektuar për të ndezur automjetet 12 V me motorë deri në 4 litra benzinë dhe deri në 2 litra naftë. Ka një bateri të fuqishme litium 9000 mAh me funksion karikimi të shpejtë. Përveç kësaj, pajisja ka kapëse sigurie një polaritet të kundërt, qark të shkurtër dhe mbrojtje nga mbitensioni. Me peshë vetëm 720 g, pajisja është e lehtë për t’u trajtuar dhe përdorur. Madhësia kompakte përshtatet mirë në një ndarje dorezash dhe çanta e ruajtjes e përfshirë shërben për të mbrojtur pajisjen dhe për ruajtjen praktike. Është i integruar gjithashtu një pishtar, i cili mund të përdoret për të ndriçuar ndarjen e motorit në kushte të dobëta ndriçimi ose gjatë natës.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

SIGURIA & EMERGJENCA