ID: #15261

Sprej Polir Graphene Pro Hybrid Flex 680ml 53706

28,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ky spërkatës i mrekullueshëm i dyllit të makinës me grafen lëshon një shtresë të mbushur me grafen që lidhet me sipërfaqet e lagura dhe të thata për muaj të tërë mbrojtjeje të pakrahasueshme.Miliona polimere grafeni formojnë një mburojë të fortë, hidrofobike që ruan bojën tuaj delikate, ndërsa krijon një fund të thellë dhe tërheqës.Pavarësisht nëse e përdorni si dyllë shpëlarëse, dyllë të thatë ose të dyja, Pro Flex Wax do t’ju kursejë kohë dhe para për kujdesin e makinës, ndërkohë që e bën të lehtë arritjen e faktorit përfundimtar “wow”.