ID: #19103

Sprej Pastrues Vinet 200ml 006710

2,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Lëng aktiv me fuqi të lartë pastrimi i përshtatshëm për ambientet e brendshme të makinave, kampe dhe karvane, sipërfaqe lëkure plastike dhe vinyl, për pastrimin e pjesëve mekanike, grilave, mobiljeve të kopshtit, veglave, linoleumit, laminatit dhe sipërfaqeve të llakuara. Degreson, higjenizon dhe ringjall ngjyrat pa lënë mbetje. E disponueshme si në versionin me shkumë 400 ml ashtu edhe në versionin e lëngshëm, të dyja për përdorim manual.

Informacion shtesë

Brendi

ATAS

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HOBBY LINE