ID: #22426

Sprej Pastrues Rrezine Resinol 250ml 005620

4,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

E zhvilluar në mënyrë specifike për të eliminuar shpejt mbetjet e rrëshirës së pishës dhe konifereve nga qelqi dhe bojërat pa ndryshuar pjesët e trajtuara. Aplikojeni mbi trupin pa shtypur.