ID: #768

Pastrues Special Per Goma Pneubell 1l 005252

3,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Bazuar në substanca lustruese dhe zbutëse, është një trajtim i vërtetë bukurie për gomat. Veprimi i tij shumë mbrojtës parandalon plasaritjen, është jo i yndyrshëm dhe nuk ngjit.

Efekti i tij zgjat disa ditë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ATAS

Ju gjithashtu mund të pëlqeni