ID: #18089

Sinjal Pasqyre Led Audi A3, S3, Rs3 Leddmi 8V0 Bk S Osram

109,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Treguesi i kthesës LED plotësisht dinamik i mundësuar nga LED OSRAM.Performanca më e mirë në klasë dhe perceptimi i përmirësuar për trafikun e ardhshëm me deri në 200% më shumë dritë (krahasuar me kërkesat minimale të ECE).Kontrast i lartë në errësirë dhe dritë të ditës me dritë intensive LED ngjyrë qelibar krahasuar me treguesit e tjerë të pasqyrës.Reagime vizuale për shoferin.Shpërndarje e shkëlqyer homogjene e dritës falë teknologjisë më të avancuar të udhëzuesit të dritës.Plug & play për instalim të shpejtë dhe të lehtë.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

LLAMBA

Ju gjithashtu mund të pëlqeni