ID: #21635

Rox 200ml

2,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Bazuar në substanca të veçanta antistatike, parandalon formimin e kondensimit në xhami, kristal, vitrina etj. duke siguruar një shikueshmëri afatgjatë. I lehtë dhe i shpejtë për t’u përdorur, nuk dëmton vulat dhe është gjithashtu i përshtatshëm për trajtimin e vizoreve të helmetës.

Informacion shtesë

Brendi

ATAS

Grupi

AUTO