ID: #12

Perforcues Vaji Premium Ot-511

4,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ofron mbrojtje shtesë duke reduktuar fërkimin dhe konsumin.Përqendruar për të heshtur valvulat dhe ngritësit e zhurmshëm.Përzihet me të gjithë vajrat duke përfshirë ato sintetike.

Informacion shtesë

Nënkategoria

VAJRA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni