ID: #2118

Mbushes Usb Micro 12-24V Fastcharge 38938

4,49
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Kit Micro Usb 2 në 1 – 12/24 V.Karikues USB (1000 mA) me tregues Led.Kabllo rimbushjeje dhe sinkronizimi Micro USB (100 cm).Mbrojtje nga mbingarkesa, mbitensioni, mbitemperatura dhe qarku i shkurtër.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni