ID: #6379

Mbushes Usb 12/24v Auto Fastcharge 38871

17,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Karikues me 2 porte USB – Karikim i shpejtë – 4800 mA – 12/24 V

Karikim i shpejtë universal. Çipi special njeh protokollin e karikimit të pajisjes së lidhur dhe furnizon energjinë e duhur për një rimbushje të shpejtë dhe të sigurt.Treguesi LED. Mbrojtje nga qarku i shkurtër, temperatura e tepërt, mbingarkesa, mbirryma.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

TELEFON DHE GSM

Grupi

KAMION

Ju gjithashtu mund të pëlqeni