ID: #16878

Mbeshtjelles Per ÇElsa Fiat-lancia-citroen-peugeot 3 01538

3,30
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbulesa për çelësat e makinës, paketë e vetme – e përputhshme për – Citroen, Fiat, Lancia, Peugeot – 3. E bërë nga silikoni cilësor, elastik dhe i larë.Mbroni çelësin tuaj nga gërvishtjet dhe rëniet ose mbuloni shenjat ekzistuese, një mbrojtje me stil.Lehtë për t’u aplikuar, përshtatje perfekte pa ndikuar në funksionet e butonave.