ID: #1452

Mbajtes Tableti 72519

32,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Mbajtëse e krijuar për tableta. Montim i lehtë dhe i shpejtë përmes grepave të montimit për shtyllat e mbështetëses së kokës. Drejtim i rregullueshëm. Mbështetje speciale kundër goditjes. Nuk pengon lidhjen e karikuesit