ID: #1248

Yndyre Litium Lg-990 ^

4,50
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Yndyrë të rëndë rezistente ndaj ujit, me qëllime të ndryshme për përdorim në automobila dhe detarë.Ofron mbrojtje maksimale për kushinetat e rrotave, sistemet e pezullimit, lidhjet universale, lidhjet e drejtimit dhe shasinë.

Informacion shtesë

Nënkategoria

SERVIS

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni