ID: #20262

Lampa Led Interieri Ledint106 10×1 Osram

79,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Ndriçimi i saktë i ambienteve të brendshme të automjeteve

Prezantimi i dritës universale LEDambient Trunk, shoqëruesi i përsosur për hapësirën e magazinimit të makinës suaj. E mbushur me veçori të avancuara dhe e krijuar për të përmirësuar komoditetin tuaj, kjo dritë e gjithanshme do të transformojë mënyrën se si e përdorni bagazhin. Me një sensor përshpejtimi dhe ndriçimi, drita e bagazhit krenohet me një funksion automatik të dritës që aktivizohet sapo hapni bagazhin e makinës. Drita jonë ndriçon menjëherë bagazhin tuaj, duke e bërë të lehtë gjetjen e asaj që ju nevojitet. Me funksionalitetin automatik dhe manual, ju keni kontroll të plotë mbi ndriçimin. Me një temperaturë ngjyrash deri në 6000 K, drita e bagazhit ofron një ndriçim të ndritshëm dhe të qartë, duke ju lejuar të shihni çdo detaj në bagazhin tuaj. Shumë praktike: Me multifunksionin e saj 2 në 1, drita mund të përdoret si llambë inspektimi dhe si dritë pishtari. Përveç kësaj, e pajisur me një bateri të ringarkueshme 1500 mAh, drita e bagazhit ofron performancë afatgjatë. Kablloja USB-C e përfshirë lejon karikim të përshtatshëm, duke siguruar që të jeni gjithmonë të përgatitur. Falë fiksimit të lehtë në anën e makinës nëpërmjet magnetit dhe pllakës shtesë të montimit, përfshihet një instalim i lehtë. Thjesht lidhni dritën në brendësi të makinës suaj duke përdorur magnetin e fortë ose pllakën e montimit të përfshirë dhe jeni gati për të nisur. Magneti i fuqishëm siguron një lidhje të sigurt, kështu që nuk duhet të shqetësoheni kurrë nëse drita bie ose lëviz ndërsa jeni në rrugë. Besoni në cilësinë dhe qëndrueshmërinë e dritës universale LED të bagazhit – OSRAM ofron një garanci 2-vjeçare.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

LED

Grupi

AUTO