ID: #503

Lampa H7 12v 55w Ultralife 64210ult Kuti Osram Wlg

7,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dritë e qëndrueshme me jetëgjatësi deri në katër herë më të gjatë

Llambat e automobilave OSRAM ULTRA LIFE janë të preferuarat kur bëhet fjalë për qëndrueshmërinë. Ato kanë një jetëgjatësi mbresëlënëse deri në katër herë më të gjatë në krahasim me llambat standarde halogjene dhe zgjasin deri në 100,000 km (me një kilometrazh mesatar vjetor prej 14,259 km dhe 60% dritë të ndezur). OSRAM ofron një garanci 4 vjeçare për llambat e besueshme të fenerëve ULTRA LIFE (www.osram.com/am-guarantee). Përveç kësaj, llambat e fenerëve ULTRA LIFE kanë një dizajn modern me kapak argjendi (H4/H7/H11). Prandaj, ato janë ideale për shoferët e shpeshtë ose njerëzit që përdorin dritat e drejtimit gjatë ditës dhe mund të përdoren gjithashtu në fenerët me xham të pastër.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni