ID: #8655

Lampa H16 12V 19W 64219L+ Osram

13,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Prodhuar nga OSRAM – furnizues i besuar i burimeve të dritës OEM i prodhuar në Gjermani me cilësi OEM dhe pjesë rezervë origjinale (OEM). Raport i shkëlqyer i performancës së çmimit. Shkëlqim mbresëlënës. Cilësi e besueshme OEM LINE ORIGINAL OSRAM: provuar dhe kontrolluar një milion herë në automjete nga prodhues të njohur! Kjo llambë është një pjesë rezervë origjinale me një raport të shkëlqyer çmim-performancë. Linja ORIGINAL OSRAM mbulon një gamë të gjerë produktesh nga fenerët deri te llambat mini watt dhe për këtë arsye ofron gjithmonë llambën rezervë të duhur të cilësisë OEM

Ju lutemi përdorni mjetin tonë të kërkimit të automobilave për të kontrolluar nëse kjo llambë është e përputhshme me makinën tuaj

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni