ID: #3150

Lampa H15 12v 55/15w 64176cbi Osram

28,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Dritë e ftohtë, efekt i fortë

OSRAM COOL BLUE INTENSE hedh një dritë të shndritshme të bardhë-kaltërosh në mënyrë të barabartë dhe të fuqishme në rrugë dhe i përket niveleve të larta të llambave tërheqëse ksenon me efektin e saj të ndriçimit. Të gjithë klientët që i kushtojnë vlerë një pamjeje elegante dhe efektit të jashtëzakonshëm të ndriçimit, nuk shikojnë më larg se OSRAM COOL BLUE INTENSE i ri. Me një temperaturë ngjyrash edhe më të madhe se OSRAM COOL BLUE dhe deri në 20% më shumë dritë, llamba tjetër “blu” vjedh pamjen. Cilësi premium për produktet e ndriçimit të klasit të parë. COOL BLUE INTENSE prodhon një efekt ndriçimi me kontrast të lartë dhe dritë dite dhe prandaj është më e lehtë për sytë sesa drita konvencionale e fenerëve. Drita e tij e ndritshme e bardhë-kaltërosh është vërtet tërheqëse me një temperaturë ngjyrash deri në 3700 Kelvin dhe vendos disa llamba të tjera “blu” në hije. COOL BLUE INTENSE H4, H7, H11 dhe HB4 gjithashtu u bëjnë përshtypje drejtuesve veçanërisht elegant me dizajnin e tyre tërheqës. Për pas xhamit të pastër, kapaku i argjendtë përzihet optikisht në një përbërje të përgjithshme uniforme. Ky efekt përforcohet më tej duke përdorur halogjenin W5W COOL BLUE INTENSE si një dritë anësore. Besoni numrin një – ashtu siç bëjnë shumë prodhues ndërkombëtarë të makinave.OSRAM është lider global në fushën e llambave të automjeteve. Çdo vit, gjysma e të gjitha makinave të prodhuara globalisht janë të pajisura me burimet tona të dritës. Klientët tanë përfshijnë gjithashtu kompanitë më të mëdha ndërkombëtare të automobilave. E thënë thjesht: Me OSRAM mund t’u besoni zgjidhjeve të lehta që plotësojnë gjithmonë kërkesat gjithnjë e në rritje të sigurisë dhe të lënë përshtypje me standardet më të larta të cilësisë dhe performancës.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO

Nënkategoria

HALOGEN

Ju gjithashtu mund të pëlqeni