ID: #15888

Lampa Gar H4 12v 60/55w +200% Night Breaker® 64193nb200-hcb Osram

28,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Drita halogjene më e fuqishme nga OSRAM

Hyni në nivelin tjetër të dritës: Me NIGHT BREAKER 200 – drita më e ndritshme e automobilave halogjene nga OSRAM! Këto llambat e fundit të fenerëve bëjnë përshtypje me deri në 200% më shumë shkëlqim dhe deri në 20% dritë më të bardhë në krahasim me standardin minimal ligjor dhe gjenerojnë një rreze deri në 150 m të gjatë. Më shumë dritë dhe dukshmëri e përmirësuar mund t’i ndihmojë drejtuesit të identifikojnë dhe reagojnë më shpejt ndaj rreziqeve të trafikut. Llamba ideale për shoferët që vlerësojnë ndryshimin që bën ndriçimi i fuqishëm i automobilave. E disponueshme në H4, H7 dhe H11 me një kapak të ri kromi pasqyre.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HALOGEN

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO