ID: #15613

Lampa Gar H4 12v 60/55w +100% Night Breaker® Duobox 64193nbs-hcb Osram ^

9,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

OSRAM NIGHT BREAKER SILVER H4: Llambë halogjene e performancës së makinës me jetëgjatësi të shkëlqyer

Dritë e ndritshme, performancë e lartë dhe jetëgjatësi e optimizuar: OSRAM NIGHT BREAKER SILVER është zgjedhja e përsosur për drejtuesit me kërkesa të larta për performancë dhe qëndrueshmëri! Me deri në 100% më shumë shkëlqim dhe rreze 130 m të gjatë (krahasuar me standardin minimal ligjor), NIGHT BREAKER SILVER ju lejon të shihni shenjat rrugore, pengesat dhe rreziqet më herët se sa me llambat konvencionale të fenerëve.

NIGHT BREAKER SILVER: Llamba e ndritshme e dritave halogjene me një raport bindës çmim-performancë

Përfitoni nga drita më e ndritshme në rrugë, veçanërisht e dukshme kur vozitni në kushte moti me mjegull, rrugë të errëta ose në muzg. Më shumë shkëlqim mund t’ju mbështesë për të parë më mirë dhe bën të mundur që të shiheni më mirë nga të tjerët. Përveç kësaj, këto llamba makinash kanë një raport bindës çmim-performancë.

Llambat e makinave përputhen me standardin ECE dhe janë të miratuara për përdorim në rrugë.

OSRAM NIGHT BREAKER SILVER bind me dizajnin e tij modern duke përfshirë një kapak argjendi tërheqës për llambat H4, H7 dhe H11 të fenerëve.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HALOGEN

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO