ID: #22005

Lampa Gar D3s 35w 7000k 66340cbb-hcb Osram

250,15
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

66340CBB-HCB XENARC COOL BLUE BOOST D3S përmban dritë ksenon hiper të bardhë për pamje LED dhe temperatura të larta ngjyrash deri në 7,000 K. Kjo është për shkak të një sistemi të veçantë mbushjeje në vend të veshjes konvencionale. Llambat gjenerojnë ndriçim të shtuar. Këto produkte nuk kanë miratim ECE. Për përdorim jashtë rrugës.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Grupi

AUTO