ID: #1499

Lampa 12V 2W B8,5D 2722Mf Osram

0,70
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Llambat në familjen OSRAM ORIGINAL LINE 12V janë shumë të besueshme dhe kanë një raport të shkëlqyer çmim-përformancë. Klientët që vlerësojnë cilësinë e mirë do të bëjnë zgjedhjen e duhur me LINE ORIGINAL 12V.

Performanca maksimale – e besueshme dhe me kosto efektive.Kombinimi i cilësisë së klasit të parë, shkëlqimit mbresëlënës dhe jetëgjatësisë së besueshme i jep një avantazh të vërtetë ndaj produkteve të tjera në treg. Sasia e dritës së prodhuar nuk zvogëlohet me kalimin e kohës, por mbetet brenda kufijve të përcaktuar të sigurisë nga dita e parë deri në fund.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni