ID: #1048

Sprej Pastrues Klime Ac-100

5,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pastroni mykun, mykun dhe kërpudhat.Aplikimi i shpejtë: Spërkateni direkt brenda.Ventilatori i kondicionerit; E biodegradueshme.Për përdorim në makinë dhe shtëpi.

Informacion shtesë

Nënkategoria

HOBBY LINE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni