ID: #1042

Sprej Pastrues I Klemave Bc-575 ^

2,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pastrues me shkumë zgjat jetën e baterise.Shpërndan dhe Neutralizon korrozionin.Parandalon dëmtimin e kabllove dhe terminaleve.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AUTOLARJE PROFESIONALE

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni