ID: #11915

Lampa Hs1 12V 35-35W Px43T 64185 Osram

3,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stock i limituar
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me kosto efektive për motoçikleta

Llambat e motoçikletave OSRAM ORIGINAL LINE ofrojnë performancë bindëse për kërkesat standarde, janë të qëndrueshme dhe me kosto efektive. Ato tashmë janë përdorur me sukses në miliona automjete të reja nga prodhues të njohur, qoftë si pajisje fillestare standarde apo pjesë rezervë origjinale. Binduni për vlerën e shkëlqyer për paratë, cilësinë e besueshme OEM dhe gamën e gjerë të produkteve të linjës ORIGINAL.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni