- 20%
ID: #8448

Maske Koke Higjenike Dhe Anti-bakteriale Motorri 91427

13,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Maskë higjenike, balluke antibakteriale

Të gjitha produktet HIGENIC™ janë bërë me fije poliamide, një material elastik me rezistencë të lartë që fitoi veti antibakteriale pas një trajtimi të veçantë me bazë argjendi. • HIGENIC™ gjithashtu ka veti kundër marimangave dhe kërpudhave. • Filli i poliamidit i trajtuar nga HIGENIC™ u testua në laborator për të verifikuar aktivitetin antibakterial. Testi antibakterial në laborator tregon një reduktim të ngarkesës antimikrobike me 99% të shtameve bakteriale. • Përputhet me rregulloren UNI EN ISO 20743: 2013 që përcakton aktivitetin antibakterial në produktet tekstile. • I ruan vetitë e tij antibakteriale edhe pas larjeve të përsëritura. • Klasifikohet si jo sensibilizues.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

MASKA DHE SHALLA

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni