- 20%
ID: #15533

Maske Qafe Tech-Warm 91436

14,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Maskë-Qafa, kapak pëlhure teknike me ngrohës për qafën

Elasticitet i lartë, lehtësi dhe komoditet i ofruar nga pëlhura e posaçme teknike me fibra poliesteri që pastron lëkurën nga djersa dhe rregullon temperaturën e brendshme. Ideale për stinët e ftohta.

Informacion shtesë

Brendi

LAMPA

Nënkategoria

MASKA DHE SHALLA

Grupi

MOTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni