ID: #2302

Doreze Nderr Shp Universal 00118 ^

20,80
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Falas
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Doreza e levës së ndërrimit prej lëkure dhe alumini.I përshtatshëm për levat standarde (maksimumi Ø 15 mm).

Jo i përshtatshëm për levat me sistem levash ngritëse të kundërt.

Informacion shtesë

Grupi

AUTO

Nënkategoria

MBESHTJELLES MARSHI

Brendi

PILOT

Ju gjithashtu mund të pëlqeni