ID: #72

Arome Ventilatori Mix 8Ml

3,40
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

PLV është një bashkim autentik dhe i pakrahasueshëm i tre aromave tërheqëse që shkakton një kontrast tërheqës të menjëhershëm midis livandës aromatike dhe energjike dhe toneve të thella dhe tokësore të paçulit të pasur. Në fund zbulohet një sensualitet i ri, kur një bazë qetësuese e vaniljes së ëmbël magjeps aromën me sofistikimin e shijshëm.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni