ID: #69

Arome Vent 7 B.gum, Oxy, Blsto, Iceb

1,20
Përfshirë TVSH

Sasia
Produkti i fundit në stock
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Do t’ju pëlqejnë këta freskues kompakt, të cilët mbushin makinën tuaj me aromë që zgjat kilometra.Freskia kristalore që kombinon agrumet dhe prekjet aromatike.

Informacion shtesë

Brendi

AREON

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni