ID: #47

Arome Gel Passion

3,90
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Të freskëta dhe diellore, si të gjitha frutat që përbëjnë bazën dhe zemrën e tij dhe zbulohen në sfondin e myshkut magnetik, çamçakëzit të ëmbël dhe vaniljes. Kjo është një aromë për ata që e duan jetën. Ky është Pasioni.

Informacion shtesë

Nënkategoria

AROMA

Grupi

AUTO

Brendi

AREON

Ju gjithashtu mund të pëlqeni