ID: #1159

Trake Alumini Me Pej 3450 ^

7,00
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Shiriti izolues ABRO Foil-Scrim-Kraft (FSK) është një mjet thelbësor për arritjen e një sistemi të fortë izolimi. I përforcuar shumë, ai mbyll në mënyrë efektive shtresat izoluese të kanalit me faqe fletë metalike, duke rritur kështu performancën e izolimit dhe duke siguruar efikasitet energjetik. Një mbrojtës termik superior, përdorimi i shiritit ABRO FSK çon në një reduktim të dukshëm të konsumit të energjisë. Për më tepër, kjo Shirit FSK reflektues plotëson jashtëzakonisht mirë fytyrën parësore. I jep qëndrueshmëri të madhe dhe integritet të qetë izolimit, duke nënvizuar një pamje profesionale dhe të përfunduar. Natyra reflektuese e shiritit shton gjithashtu një shtresë shtesë të performancës. Dimensionet e kësaj shiriti, 2 inç i gjerë dhe 40 jard i gjatë, e bëjnë atë ideal për projekte më të mëdha izolimi. Me zonën e tij bujare të mbulimit, shiriti siguron performancë optimale termike, duke siguruar një mjedis të izoluar mirë dhe që kursen energji. Me shiritin ABRO FSK, kanalet HVAC mbahen hermetike. Është efikas në izolimin kundër rrjedhjeve të ajrit, duke maksimizuar efikasitetin e përgjithshëm të sistemit tuaj HVAC. Ky kontroll i vazhdueshëm i rrjedhjeve të ajrit ruan një temperaturë optimale, duke kontribuar në një hapësirë ​​të rehatshme. Shiriti i qëndrueshëm HVAC merr drejtimin në qëndrueshmëri, duke funksionuar me besueshmëri brenda një diapazoni të gjerë temperaturash nga -10°F (-12°C) deri në +180°F (+82°C). Ndihmon sistemin tuaj HVAC të funksionojë me efikasitet, pavarësisht nga moti, duke siguruar komoditetin tuaj në të gjitha kushtet. ABRO FSK Tape është heroi i heshtur i një sistemi HVAC që funksionon mirë dhe me efikasitet energjie.

Informacion shtesë

Nënkategoria

VEGLA

Grupi

AUTO

Brendi

ABRO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni