ID: #1494

Lampa 12v 10w Pozicioni 64113 Kuti Osram Wlg

4,60
Përfshirë TVSH

Sasia
Stok i mjaftueshëm
Transporti
Dorzimi Brenda 2 ditë pune
Posta Në çdo blerje mbi 15€, posta falas!
Blej tani

Keni pyetje rreth produktit?

+383 49 974 002

Përshkrim

Pjesë këmbimi origjinale me kosto efektive

Llambat e sinjalit MINIWATT ORIGINAL për makina janë pjesë rezervë origjinale me cilësi të besueshme OEM nga OSRAM. Produktet bëjnë përshtypje me teknologjinë e tyre të qelqit të fortë, një fluks të lartë dhe të vazhdueshëm ndriçues si dhe një temperaturë të lartë ngjyrash.

Informacion shtesë

Brendi

OSRAM

Nënkategoria

HALOGEN

Grupi

AUTO

Ju gjithashtu mund të pëlqeni